0 ks / 0,00 €

Pre predajcov

Staňte sa predajcom

Hľadáme obchodných partnerov

Zaujali vás produkty Nanoprotech? Staňte sa ich predajcom! Naše originálne prípravky, umožňujúci ochranu proti korózii, opotrebeniu a skratu ponúkame partnerom za výhodných podmienok. Budeme radi, keď rozšírite svoj sortiment o naše prémiové produkty, a zároveň tým pomôžete šetriť peniaze Vašich zákazníkov elimináciou zbytočných drahých opráv elektrozariadení a mechanických súčiastok.

Svojich partnerov nepretržite podporujeme a produktom zabezpečujeme náležitú reklamu.

Naše spreje majú na prvý pohľad atraktívny dizajn a zasluhujú si tak čestné miesto na Vašich predajniach alebo v e-shope. V prípade potreby podpory predaja Vám na mieru vytvoríme vkusný direct mail pre rozosielanie medzi Vašimi odberateľmi, zaistíme plagáty a stojany na spreje, prípadne individuálne skonzultujeme obchodnú stratégiu. Zároveň si môžete byť istí, že konáte s distribútorom pre Slovenskú republiku. Pomôžte nám spoločnými silami tento malý technologický zázrak rozšíriť medzi koncových užívateľov!Široké možnosti použitia našich produktov

 Jedná sa o spreje, ktoré sa vzájomne svojím zameraním perfektne dopĺňajú. Naše produkty nachádzajú uplatnenie nielen v domácnostiach, dielňach a servisoch, ale rovnako tak v priemysle a všade tam, kde je potrebné chrániť drahé prístroje a zariadenia pred rozličnými škodlivými vplyvmi. Či už obchodujete s elektronikou, motoristickými potrebami, bicyklami, RC modely, potrebami pre dom a záhradu, prevádzkujete servis, atď, môžete si byť istí, že budete predávať kvalitný prípravok, ktorý Vašim zákazníkom naozaj pomôže.

Katalógy:

Bezpečnostné listy:

Technický list:

 

Copyright © 2019  www.nanospreje.sk