0 ks / 0,00 €

NANOPROTECH Home

NANOPROTECH Home spreje pomáhajú pri problémoch s vŕzganím pántov dvier, zatuhnutých skrutiek, pri hrdzavení náradia vrátanie záhradnej techniky alebo pri zamrznutých zámkach. Spreje NANOPROTECH Home využívajú najmodernejšiu nanotechnológiu, vďaka ktorej zabraňujú korózií a zamrznutiu. Majú výborné mazacie schopnosti a odstraňujú aj odolnú hrdzu, vŕzganie a nežiaducé trenie.

NANOPROTECH Home chráni pred zhrdzabením až 1 rok. Plochy ošetrené týmto sprejom sú chránené proti hrdzaveniu aj za extrémnych podmienok. Môžete tak jeho použitím zabrániť korózii akýchkoľvek kovových materiálov.

Vďaka nanočasticiam preniká účinná látka hrdzou a špinou a chytáva sa na samotnom surovom kove, kde vytvára ochrannú vrstvu. Aplikáciou na skorodovanú plochu je tak možné jednoducho odstrániť aj inak ťažko vyčisteteľné nánosy hrdze a predisť ďalšej korózii.

Spreje NANOPROTECH Home Vám pomôžu s údržbou záhradného náradia alebo s premazávaním pántov, garážových dverí, garniží. Nanočastice sú také malá, že preniknú aj do nejmenších medzier, napríklad pod hlavu zatuhnutej skrutky. Jednoduchou aplikáciou sa zatuhnuté ľahko uvolnia. Vďaka týmto vlastnostiam sa aj bez náročného rozoberania účinne ošetríte i zložié mechanické zariadenia. Povrchy ošetrené sprejom NANOPROTECH Home si ponechávajú svoje mazacie vlastnosti aj za extrémnych teplôt od -80°C do +160°C. Nestane sa teda, žeby namazaný zámok v zime zamrzol. Naopka mrazom zatuhnuté mechanizmy sa vďaka sprejom znova rozhýbu.

9,49 €
dostupnosť: 2-4 dni

9,49 €
dostupnosť: 2-4 dni

8,49 €
dostupnosť: 2-4 dni

kód: NANOE75

8,79 €
tovar je skladom

kód: NANOH150

12,13 €
tovar je skladom

Copyright © 2019  www.nanospreje.sk