0 ks / 0,00 €

NANOPROTECH Gun

NANOPROTECH Gun je vhodný na čistenie usadenín od strelného prachu a zbytkov olova. Je to špeciálny antikorózny sprej navrhnut pre ošetrenie všetkých strelných zbraní, dktoré dokonale čistí, konzervuje a chráni pred neprieznivými vplyvmi okolia. NANOPROTECH Gun je voľbou lovcov, športovcov, profesionálnych ale aj rekreačných strelcov.

Nanočastice spreja sa viažu priamo na ošetrený povrch zbrane alebo mechanizmu. Vďaka tomu trvá pozitívny ochranný efekt mnohonásobne dlhšiu dobu a vlhkosť, korózia či znečistenie Vašej zbrane nebudú hrozbou.

Vďaka nanočasticiam preniká účinná látka usasdenými splodinami a zachytáva sa na samostatnom surovom kove, kde vytvára ochrannú vrstvu. Aplikáciou na znečistenú plochu je tak možné ľahko odstrániť aj ťažko vyčistiteľné nánosy splodín a zvyšky olova, medi či niklu. NANOPROTECH Gun je šetrný k drevu, plastom aj gume, nehrozí žiadne znehodnotenie okrasných ani funkčných častí zbrane.

Lubrikačný a antikorózny roztok v spreji sa vyznačuje perfektnou kapilaritou a miniatúrne častice prenikajú aj do veľmi tenkých trhlín. Sprej je tak vhodný aj pre ošetrenie ťažko dostupných miest bez nutnosti rozoberania. po aplikácii roztok zaschne a nevyteká.

Povrch ošetrený sprejom NANOPROTECH Gun je chránený proti hrdzaveniu aj za extrémnych podmienok. Mazacie vlastnosti sú zachované až do -80°C a zbrane zostanú chránené aj pri dlhodobom skladovaní vo vlhkom prostredí.

NANOPROTECH Gun

20,20 €
tovar je skladom

kód: NANOG75

8,79 €
tovar je skladom

12,13 €
tovar je skladom

Copyright © 2020  www.nanospreje.sk