0 ks / 0,00 €

NANOPROTECH Electric

Spreje NANOPROTECH Electric ochránia všetky elektrické systémy pred oxidáciou, vlhkosťou, skratom a unikajúcim prúdom. Vďaka pokrokom v nanotechnológii dokáže výrazne predĺžiť životnosť zariadenia a šetriť tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravu. Sprej dokáže dokonca vytesniť vlhkosť z vodou poškodených prístrojov, znovu obnoviť funkcie prístroja a ochrániť ho pred ďalšou koróziou.

Elektrické súčasti ošetrené týmto sprejom budú zaizolované tenkou vrstvou nanočastíc, ktoré dokonale chránia pred vlhkosťou. Pokiaľ sa do ošetreného zariadenia dostane voda, nedôjde ku skratu alebo jeho zničeniu. Naviac bude chránený pred ďalšou oxidáciou a výrazne sa tým zvýši bezpečnosť práce, obzvlášť vo vlhkom prostredí.

Pri navlhnutí dochádza v elektrických prístrojoch k oxidácii, ktorá postupne zariadenie znehodnocuje. NANOPROTECH Electric tomu však dokáže zabrániť. Dokonca je možné aplikovať sprej na už koródujúci povrch a tým ho účinne zbaví oxidácie. Je preto ideálny k ošetreniu a obnoveniu funkcie elektrických prístrojov, ktoré sa kvôli vlhkosti a korózii dostali na hranicu životnosti.

Keď sa dostane voda do elektrického prístroja, vedie to k jeho rýchlemu zničeniu. Pokiaľ nie je neošetrené zariadenie fatálne poškodené, NANOPROTECH Electric dokáže obnoviť jeho funkciu. V prípade takejto situácie je potrebné prístroj rozobrať a ošetriť sprejom. Nanočastice do 15 minút vytesnia vlhkosť a zakonzervujú povrch.

U staršej elektroniky často dochádza k prerušeniu kontaktov, najčastejšie z dôvodu jeho oxidácie alebo prítomnosti vlhkosti. Nanočastice spreja pomôžu zoxidované kontakty vyčistiť a spriechodniť a tak predĺžiť životnosť prístroja.

Sprej NANOPROTECH Electric chráni prístroj aj v agresívnom prostredí ako slaná vlhkosť, chlórovana voda alebo kyslé dažde. Pokiaľ je prístroj ohrozený vplyvom agresívneho prostredia je potrebné prístroj rozobrať a ošetriť zvnútra, tým ho zakonzervujete a ani v náročných podmienkach tak elektrické spoje nestratia svoju funkciu.

kód: NANOE150

20,60 €
tovar je skladom

kód: NANOE75

9,49 €
tovar je skladom

kód: NANOE150

12,90 €
tovar je skladom

Copyright © 2020  www.nanospreje.sk