0 ks / 0,00 €

NANOPROTECH Auto Moto Anticor

NANOPROTECH Auto Moto Anticor je vyrobený pre použite v automobilovom priemysle. Ochráni Vaše auto či motocykel pred koróziou aj v extrémnych podmienkach, vytvorí na ošetrovanom povrchu odolný film z nanočastíc. Ten vytesní vlhkosť a vďaka nanotechnologii zabráni korózii.

V zimnom období je najlepší pomocník pri problémoch so soľou na cestách. Po ošetrení ohrozených častí automobilu sprejom NANOPROTECH Auto Moto Anticor tieto časti zostanú zakonzervované a soľ im tak neuškodí.

Sprej Auto Moto Anticor poskytuje ideálnu pomoc pri hrdzavení. Aplikujte roztok na zkorodovaný kov a nechajte pôsobiť niekoľko desisatok minút podľa závažnosti korózie. Vrstva nanočastíc prenikne hrdzou sa samotný kov. Potom stačí očistiť povrch handrou alebo kartáčom. Koróziu tak odstránite a zabránite tak ďalšiemu šíreniu.

Stačí pár kvapiek spreju Auto Moto Anticor do pántov na dverách a dlhodobo sa zbavíte otravného škrípania. Mazivo je možné naniesť na všetky pohyblivé mechanické časti, čím zaistíme ich dlhodobé premazanie a konzerváciu. Nanočastice spreju môžu preniknúť aj do tenkých medzierok, čo je využiteľné npr. pri zaseknutom šróbe.

Spreje NANOPROTECH si uchovávajú svoje unikátne schopnosti aj pri extrémnych mrazivých teplotách. Roztok je možné aplikovať npr. do zámku auta, ktorý zostane pohyblivý aj pri teplotách nízko pod bodom mrazu. Doporučujeme ho taktiež naniesť na gumpvé tesnenie okolo dverí, čím zabránime ich zamrznutiu. Podobne môžete ochrániť taktiež kryt palivovej nádrže a ďalšie ohrozené časti.

kód: NANOAMA150

19,80 €
tovar je skladom

kód: NANOAMA75

9,09 €
tovar je skladom

kód: NANOAMA150

12,52 €
tovar je skladom

Copyright © 2019  www.nanospreje.sk